| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting system | hydraulic cut |
| per month | 20 sets |
| วัสดุที่เหมาะสม | PPGI, GI, อลูมิเนียม |
|---|---|
| ความหนา | 0.3-0.8mm |
| ความกว้าง | Cutomized |
| เงื่อนไข | ใหม่ |
| พิมพ์ | เครื่องขึ้นรูปกระเบื้อง |
| ประเภท | เครื่องสร้างกำแพงที่รีดผ้าลูกฟูก |
|---|---|
| การใช้งาน | ผนัง/หลังคา |
| กำลังเครื่อง | 4+4KW |
| ความเร็ว | 15-20ม./นาที |
| รายละเอียดการบรรจุ | เครื่องหลักเป็นภาพเปลือยกล่องควบคุมคอมพิวเตอร์บรรจุโดยกล่องกล่อง |
| การใช้งาน | กำแพง |
|---|---|
| พิมพ์ | เครื่องขึ้นรูปม้วนเย็น |
| ความหนา | 0.5-1mm |
| ความจุ | 20-40 เมตร/นาที |
| พลัง | 4.5+3kw |
| ปันส่วนลูกกลิ้ง | ขึ้น 12 และลง 17 |
|---|---|
| ชนิด | อัตโนมัติ |
| การส่งผ่าน | การโอนโซ่ |
| วิธีการตัด | PLC ไฮดรอลิกตัด |
| อำนาจ | 4 + 4 Kw |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| type | High Speed Galvanised Roofing Sheet Roll Forming Machine With Hydraulic Cutting |
|---|---|
| rollers | 26 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Dimension | 11*1.3*1.5 m |
| type | High Strength and 1220,1250mm Feeding Width Glazed Tile Roll Forming Machine with 8 - 20m/min Working Speed for Roof Applications Roof panel are high strength and durableare with smooth beautiful appearance,uniform lacquer weins,so widely used in |
|---|---|
| rollers | 10 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Weight | 3.2T |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| ประเภทวัสดุ | พีพีจีไอ/จีไอ |
|---|---|
| ความหนาของวัสดุ | 0.3-0.6มม |
| ความกว้างของวัสดุ | 1250 มม. |
| สถานีลูกกลิ้ง | บน: 12 สถานี; ลง: 15 สถานี |
| วัสดุลูกกลิ้งและเพลา | 45# การชุบและชุบเหล็ก |