| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| ทรานสดิวเซอร์ | เดลต้า |
|---|---|
| ชื่อสินค้า | เครื่องขึ้นรูปลอนผนัง |
| ความเร็วในการขึ้นรูป | 15ม./นาที |
| พลังงานทั้งหมด | 4+4KW |
| วัสดุลูกกลิ้ง | เหล็ก 45 # |
| ประเภทสินค้า | เครื่องขึ้นรูปม้วน |
|---|---|
| พอร์ตของการโหลด | ท่าเรือเทียนจิน |
| พลังงานไฟฟ้า | 380V 50HZ 3เฟส |
| กำลังของสถานีไฮดรอลิค | 5.5KW |
| กำลังมอเตอร์หลัก | 5.5KW |
| กำลังมอเตอร์หลัก | 5.5KW |
|---|---|
| ประเภทสินค้า | เครื่องขึ้นรูปม้วน |
| โหมดการทำงาน | ปุ่ม + หน้าจอสัมผัส |
| พลังงานไฟฟ้า | 380V 50HZ 3เฟส |
| พอร์ตของการโหลด | ท่าเรือเทียนจิน |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Automatic Roof Roll Former |
| ความหนาของวัสดุ | 1.5-3มม |
|---|---|
| พลัง | 11+7.5กิโลวัตต์ |
| โวลเตชั่น | 380V/50hz/3เฟส |
| สถานีโรลเลอร์ | 18-20 สถานี |
| ความยาวตัด | สามารถตั้งค่าได้ในแผงควบคุม |
| color | blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |