| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roof Sheet Roll Forming Machine |
| ชื่อ | 0.6mm Roller Shutter Door Roll Forming Machine ความเร็วสูง 380v |
|---|---|
| คำสำคัญ | เครื่องม้วนประตูม้วน |
| ความหนา | 0.6mm |
| จัดหา | 380V |
| รายละเอียดการบรรจุ | เครื่องหลักเปลือยกล่องควบคุมคอมพิวเตอร์บรรจุด้วยกล่องกระดาษ |
| Color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30 sets |
| โวลเตชั่น | 380V/50hz/3เฟส |
|---|---|
| วัสดุใบมีด | Cr12 |
| เส้นผ่านศูนย์กลางเพลาลูกกลิ้ง | 50 มม. |
| ลูกกลิ้ง | 14สถานี |
| พลัง | 4+4KW |
| อำนาจ | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| การประกัน | 24 เดือน |
| ระบบควบคุม | หน้าจอสัมผัส |
| วิธีการตัด | ระบบตัดไฮดรอลิก |
| ความเร็วในการทำงาน | 0 - 15 เมตร / นาที |
| Producing Speed (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulic station power(KW) | 9 |
| Uncoiler motor power | 2.2 KW |
| Total power | 21.2 KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | as your require |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| establish year | since1996 |
| พลังงาน | 380V, 50Hz, 3เฟส |
|---|---|
| โหมดการทำงาน | ปุ่ม + หน้าจอสัมผัส Panasonic/Delta |
| พอร์ตส่งออก | ท่าเรือเทียนจินหรือท่าเรือจีนอื่น ๆ |
| ประเภท | อัตโนมัติ |
| โรลล์สร้างความหนา | 0.3-0.8มม |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |