| ชนิด | เครื่องขึ้นรูปม้วนกระเบื้องหลังคาเคลือบ |
|---|---|
| ความหนา | 0.3-0.6mm |
| ความเร็ว | 2m / นาที |
| ชื่อ | เครื่องขึ้นรูปม้วนกระเบื้องเคลือบ |
| แบบ | HC30-224-1250 |
| การรับประกัน | 1 ปี |
|---|---|
| มิติ | 8500มม.*1200มม.*1550มม |
| สถานีโรลเลอร์ | 18 สถานี |
| น้ําหนัก | 8.5 ตัน |
| สี | ปรับแต่งได้ |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| ใบรับรอง | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| พิมพ์ | แผ่นหลังคากระเบื้องเคลือบ |
| ระบบควบคุม | การควบคุม PLC |
| ความหนาของวัตถุดิบ | 0.3-0.6mm |
| การรับประกัน | 1 ปี |
| Main frame | 350mm H-Beam |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |
| ความอดทนในการตัด | ±1มม |
|---|---|
| ตัวเข้ารหัส | ออมรอน |
| ระบบควบคุม | บมจ |
| ประเภทการตัด | ตัดไฮดรอลิค |
| วัสดุลูกกลิ้ง | เหล็ก 45 # |
| ประเภท | เครื่องผลิตกระดาษกระดาษกระดาษกระดาษ |
|---|---|
| ความหนา | 0.3-0.8มม |
| ความกว้าง | 1220มม |
| การรับประกัน | 1 ปี |
| ฐานอุปกรณ์ | โครงเหล็ก 300H |