| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| รายละเอียดการบรรจุ | เครื่องหลักเป็นภาพเปลือยกล่องควบคุมคอมพิวเตอร์บรรจุโดยกล่องกล่อง |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| เงื่อนไขการชำระเงิน | แอล/C,ที/ที |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| ชนิด | Tr 8-14 ชั้นสอง |
|---|---|
| ความกว้าง | 1250 MM |
| รถบดสั่นสะเทือน | แถวบน 10 แถวใต้ 13 แถว |
| ส่งออก | โปแลนด์ |
| สีของเครื่อง | Bule |
| รายละเอียดการบรรจุ | เครื่องหลักเป็นภาพเปลือยกล่องควบคุมคอมพิวเตอร์บรรจุโดยกล่องกล่อง |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| เงื่อนไขการชำระเงิน | แอล/C,ที/ที |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| การใช้งาน | หลังคาและผนัง |
|---|---|
| วัสดุ | พีพีจีไอ, GI |
| การดำเนินการ | ต้องการ1คน |
| ความจุ | 2-10m/นาที |
| น้ำหนัก | 6T |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| การรับประกัน | 1 ปี |
|---|---|
| ระบบควบคุม | บมจ |
| ความเร็วในการขึ้นรูป | 15-20ม./นาที |
| ชื่อ | เครื่องขึ้นรูปลอนลูกฟูก |
| วัสดุลูกกลิ้ง | เหล็ก 45 # |
| สี | สีฟ้า |
|---|---|
| พิมพ์ | เครื่องขึ้นรูปม้วนแผ่นลูกฟูกเคลือบ |
| ระบบควบคุม | การควบคุม PLC |
| ความกว้างของวัตถุดิบ | 1250มม |
| ความหนาของวัตถุดิบ | 0.3-0.6มม |
| ชนิด | เครื่องขึ้นรูปม้วนหลังคาแผ่นลูกฟูก |
|---|---|
| ความหนา | 0.3-0.8mm |
| ความจุ | 20m / นาที |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |