| ระบบควบคุม | บมจ |
|---|---|
| ชื่อ | เครื่องขึ้นรูปลอนลูกฟูก |
| ลูกกลิ้ง | 12สถานี |
| ความเร็วในการขึ้นรูป | 15-20ม./นาที |
| การแพร่เชื้อ | โซ่ |
| color | blue |
|---|---|
| type | Rain Gutter Sheet Forming Machine |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30sets |
| สี | สามารถปรับแต่งได้ |
|---|---|
| ประเภทการตัด | ตัดไฮดรอลิค |
| พลังงานไฟฟ้า | 380V/ 3Phase/ 50Hz(ปรับแต่งได้) |
| ความเร็วในการขึ้นรูป | 8-20m/นาที |
| การรับประกัน | 1 ปี |
| การแพร่เชื้อ | โซ่ |
|---|---|
| ตัวเข้ารหัส | ออมรอน |
| ความเร็วในการขึ้นรูป | 15-20ม./นาที |
| ฐานเครื่องจักร | เอชบีม |
| พลัง | 5.5+5.5KW |
| Type | Hi-Rib Trapezoidal Roof Wall Panel Roll Forming Machine for Roof Wall Panel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |
| ใบรับรอง | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| พิมพ์ | แผ่นหลังคากระเบื้องเคลือบ |
| ระบบควบคุม | การควบคุม PLC |
| ความหนาของวัตถุดิบ | 0.3-0.6mm |
| การรับประกัน | 1 ปี |
| สี | ปรับแต่งได้ |
|---|---|
| ประเภทของไดรฟ์ | ไดรฟ์โซ่ |
| วัสดุ | เหล็กกัลวาไนซ์ อลูมิเนียม เหล็กทำสี สแตนเลส ฯลฯ |
| พลังงานไฟฟ้า | 380V/ 3Phase/ 50Hz(ปรับแต่งได้) |
| ความเร็วในการขึ้นรูป | 8-20m/นาที |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| พิมพ์ | เครื่องขึ้นรูปม้วนกระเบื้องเคลือบ |
|---|---|
| ความหนา | 0.3-0.6mm |
| ความกว้าง | 1250mm |
| การรับประกัน | 1 ปี |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |